Замовляла вдруге баточики трюфельні. Помітила, що дати виробництва на упаковках різні, спробувала ті, що 22/01 нереально смачні як братні, ті що 13/02 ВЗАГАЛІ не смачні і післямаск неприємний та і по вигляду вони різні. Тепер, на жаль, не вгадаєш коли будуть смачні батончики, а коли ні. Тому мабуть замовляти не буду більше
Коментар продавця
Пані Маріє, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже прикро, що цього разу трюфельні батончики не виправдали Ваших очікувань і вийшли різними за смаком. Ми вже звернули увагу на цю ситуацію та додатково перевірили процес виробництва саме цього смаку. Щиро просимо вибачення за розчарування, яке Ви відчули. Ми вже зв’язалися з Вами особисто, щоб компенсувати цю ситуацію та знайти рішення. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом - такі відгуки допомагають нам ставати кращими. З повагою, Food Mission
Тетяна
Відмінно
Дуже вдячна Компанії за такі чудові та смачні продукти! Окремо дякую менеджеру Ірині, яка була не байдужа до мого питання , вирішила всі моменти з пошуком, переадресацією та доставкою мого замовлення! Уважність та людяність - найкращі якості в бізнесі та роботі з людьми! Підтримуйте свій персонал преміями та бонусами, бо саме вони є обличчям всієї Компанії! Процвітання та благополуччя! Таня Борисенко.
Отлично.
Без зайвих питань, досить швидко відправили
Все на высшем уровне.
Очень быстро отправили , молодцы
Дякуємо за відгук та довіру!
Отлично.
Дякуємо за відгук та довіру!
Замовляла вдруге баточики трюфельні. Помітила, що дати виробництва на упаковках різні, спробувала ті, що 22/01 нереально смачні як братні, ті що 13/02 ВЗАГАЛІ не смачні і післямаск неприємний та і по вигляду вони різні. Тепер, на жаль, не вгадаєш коли будуть смачні батончики, а коли ні. Тому мабуть замовляти не буду більше
Пані Маріє, дякуємо за Ваш відгук.
Нам дуже прикро, що цього разу трюфельні батончики не виправдали Ваших очікувань і вийшли різними за смаком.
Ми вже звернули увагу на цю ситуацію та додатково перевірили процес виробництва саме цього смаку.
Щиро просимо вибачення за розчарування, яке Ви відчули.
Ми вже зв’язалися з Вами особисто, щоб компенсувати цю ситуацію та знайти рішення.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом - такі відгуки допомагають нам ставати кращими.
З повагою,
Food Mission
Дуже вдячна Компанії за такі чудові та смачні продукти! Окремо дякую менеджеру Ірині, яка була не байдужа до мого питання , вирішила всі моменти з пошуком, переадресацією та доставкою мого замовлення! Уважність та людяність - найкращі якості в бізнесі та роботі з людьми! Підтримуйте свій персонал преміями та бонусами, бо саме вони є обличчям всієї Компанії! Процвітання та благополуччя! Таня Борисенко.
Дякуємо за відгук та довіру!